Aktualności

Roszczenie przeciwko deweloperowi 25 Kwiecień 2017 Roszczenie przeciwko deweloperowi Rozpoczęliśmy pracę nad kolejną sprawą o roszczenia z rękojmi za wady fizyczne budynku przeciwko deweloperowi. Tym razem problem stanowi mostek termiczny, powodujący zawilgocenie ścian w mieszkaniu. Niewątpliwie czeka nas trudny i długi proces sądowy.
Prawo karne – wyrok łączny 20 Kwiecień 2017 Prawo karne – wyrok łączny Mamy przyjemność poinformować, iż w sprawie o wydanie wyroku łącznego Sąd Rejonowy w Tomaszowie Mazowieckim w całości podzielił stanowisko Kancelarii zaprezentowane na rozprawie i wydał korzystny dla naszego Klienta wyrok łączny.
Roszczenie o zapłatę odszkodowania, odprawy oraz ekwiwalentu za urlop 11 Kwiecień 2017 Roszczenie o zapłatę odszkodowania, odprawy oraz ekwiwalentu za urlop Kolejny sukces i zadowolony Klient! W sprawie o roszczenia pracownicze Sąd podzielił przedstawione przez nas stanowisko i uznał za zasadne roszczenia naszej Klientki o zapłatę odszkodowania, odprawy oraz ekwiwalentu za urlop.
Klauzule niedozwolone w umowach kredytowych zawartych w CHF 22 Marzec 2017 Klauzule niedozwolone w umowach kredytowych zawartych w CHF Przed Sądem Rejonowym dla Warszawy – Mokotowa odbyła się dziś rozprawa w sprawie dotyczącej klauzul niedozwolonych w umowach kredytowych zawartych w CHF. Po przesłuchaniu świadków trwającym ponad dwie godziny, Sąd zdecydował o przeprowadzeniu dowodu z przesłuchania stron.
Umowy kredytowe zawarte w CHF 12 Marzec 2017 Umowy kredytowe zawarte w CHF Przed Sądem Rejonowym we Wrocławiu odbyła się kolejna rozprawa w prowadzonej przez naszą Kancelarię sprawie dotyczącej klauzul niedozwolonych w umowach kredytowych zawartych w CHF. Klienci z niecierpliwością czekają na rozstrzygnięcie Sądu.
Zwrot kosztów najmu pojazdu zastępczego 04 Luty 2017 Zwrot kosztów najmu pojazdu zastępczego Miło jest nam poinformować o wygranej sprawie naszego Klienta, który wytoczył powództwo przeciwko ubezpieczycielowi w sprawie roszczeń o zwrot kosztów najmu pojazdu zastępczego.
Unieważnienie uchwały spółdzielni 05 Styczeń 2017 Unieważnienie uchwały spółdzielni Pozytywne rozstrzygnięcie przed Sądem I instancji nie oznacza i nie może oznaczać dla nas jeszcze sukcesu. W sprawie o unieważnienie uchwały spółdzielni będziemy musieli odbyć trudną walkę przed sądem apelacyjnym.
Szkolenie zawodowe 21 Październik 2016 Szkolenie zawodowe Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Pani Mecenas Paulina Dolata – Nowak ukończyła „V Szkolenie Zawodowe Mediatora” przeprowadzone przez Centrum Mediacyjne przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w Warszawie w dniach 21 – 23 października 2016 r. i uzyskała tytuł mediatora. Serdecznie gratulujemy!

Strefa kienta

Wyszukaj

Formularz kontaktowy