O nas

Kancelaria Prawna Stabrzyńska i Nowak s.c. z siedzibą przy ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 406 lok. 1.10, w Poznaniu jest firmą prawniczą świadczącą usługi z zakresu szeroko pojmowanej pomocy prawnej na rzecz dużych korporacji polskich i zagranicznych, małych i średnich przedsiębiorstw, instytucji, państwowych i samorządowych osób prawnych oraz osób fizycznych.

Wspólnicy Kancelarii posiadają wieloletnie doświadczenie, zarówno w prowadzeniu działalności indywidualnej, jak i w pracy w renomowanej Kancelarii Prawnej z siedzibą w Poznaniu.

Kancelaria świadczy usługi w ramach stałej obsługi prawnej, jak również zleceń jednostkowych. Poza reprezentowaniem Klientów przed sądami i innymi organami, oferujemy także inne usługi prawne, takie jak prowadzenie negocjacji, mediacji, sporządzanie opinii prawnych i analiz, sporządzanie projektów umów, statutów i innych aktów prawnych oraz obsługę korporacyjną przedsiębiorstw.

Kancelaria świadczy swoje usługi także w języku angielskim i niemieckim.

Kancelaria SN
Katarzyna Stabrzyńska

Skanuj wizytówkę QR:

Katarzyna Stabrzyńska

Katarzyna Stabrzyńska

radca prawny

e-mail: katarzyna.stabrzynska@kancelariasn.pl

tel.: +48 661 264 091

adres do doręczeń: ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 406 lok. 1.10, 61-441 Poznań

Radca prawny, specjalista ds. zamówień publicznych, wspólnik zarządzający. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także studiów podyplomowych z Prawa Zamówień Publicznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Prawa Podatkowego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Posiada certyfikat Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.

W dotychczasowej praktyce zawodowej zajmowała się szeroko pojętym prawem cywilnym i administracyjnym, w szczególności prawem pracy oraz prawem zamówień publicznych.

Posiada bogate doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych w zakresie doradztwa z dziedziny prawa pracy, w tym także w zakresie zastępstwa procesowego przed sądami powszechnymi w sporach pracowniczych.

Zajmuje się również obsługą podmiotów zagranicznych, zarówno klientów indywidualnych, jak również biznesowych. Specjalizuje się w prawie zamówień publicznych, doradzając zamawiającym i wykonawcom. Reprezentuje strony postępowania o udzielenie zamówień publicznych przed Krajową Izbą Odwoławczą.

Włada językiem angielskim i niemieckim.

Paulina Dolata – Nowak

Skanuj wizytówkę QR:

Paulina Dolata – Nowak

Paulina Dolata – Nowak

adwokat

e-mail: paulina.nowak@kancelariasn.pl

tel.: +48 660 327 455

adres do doręczeń: ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 406 lok. 1.10, 61-441 Poznań

Adwokat, mediator, wspólnik zarządzający. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także studiów podyplomowych z Prawa Gospodarczego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu. Stały mediator Centrum Mediacyjnego przy Naczelnej Radzie Adwokackiej. W dotychczasowej praktyce zawodowej zajmowała się szeroko pojętym prawem cywilnym i prawem karnym, a także prawem medycznym. 

Posiada bogate doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w szczególności w zakresie prowadzenia sporów sądowych, sporządzania i opiniowania projektów umów oraz windykacji należności, a także klientów indywidualnych w sprawach z dziedziny prawa rodzinnego i spadkowego oraz medycznego.

Uczestniczyła w postępowaniach karnych i karnoskarbowych w charakterze obrońcy, a także oskarżyciela posiłkowego. Zajmuje się również obsługą podmiotów zagranicznych, zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Stale współpracuje z fundacjami i stowarzyszeniami.

Włada językiem niemieckim.

Strefa kienta

Wyszukaj

Formularz kontaktowy